Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

O stránky se starají : Mgr.Pavlína Hanáčková a Mgr.Gabriela Vojtěšková

 

Aktuality

Vyhlášení výtvarné soutěže "Náš kraj, naše město"

V červnu 2010 se naše škola zapojila do výtvarné soutěže s názvem "Náš kraj, naše město", kterou vyhlašovala firma Zlaté stránky. Žáci pilně pracovali různými technikami na ztvárnění významných míst Pozlovic a Luhačovic.

S potěšením a velkou gratulací oznamujeme, že vítěžným obrázkem pro lokalitu Luhačovice je obrázek, který nakreslila Aneta Elblová ze 4.třídy!!! GRATULUJEME!!! Odměnou za velkou snahu je dárková pouzkázka na nákup ve vybraných obchodech v hodnotě 500 Kč.

Vítězná kresba bude zveřejněna v telefonním seznamu Zlaté stránky pro Zlínský kraj v části nazvané Místní stránky, které jsou rozděleny dle jednotlivých lokalit.

 

....a co nás čeká?

PROSINEC 2010

1.12. VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ
Zpěvem a básní přivítají  nové občánky Pozlovic mimo jiné i žáci naší školy. 
Místo konání:ÚM Pozlovice
Čas konání: 16.00 hod.

3.12. FILMOVÉ PŘEDSTAVENÍ, VÝSTAVA BETLÉMŮ
Žáci 1. - 5. ročníku navštíví dětské filmové představení. Zároveň se podíváme na výstavu betlémů, které navodí vánoční atmosféru.
Místo konání: MěDK Elektra Luhačovice (kino Elektra)
                      Galerie Elektra
Vstupné: 40 Kč na představení (hrazeno z fondu KRPŠ), na výstavu je vstupné dobrovolné
Doprava: autobusem (s sebou peníze na autobus)

4.12. BARBORA
Den zasvěcený památce svaté Barbory byl spojen s řadou lidových zvyků. My si však s tímto dnem spojujeme většinou ten nejznámější - řezání tzv. barborek, třešňových větviček.

6.12. MIKULÁŠ
Děti, těšte se, přijde Mikuláš! Připravte si básničky, píšničky nebo koledy, aby vás čert neodnesl do pekla!!! Přijde možná i anděl.

13.12. LUCIE
V tento den slavíme svátek sv. Lucie, která je patronkou slepých.
"Svatá Lucie, noci upije, ale dne nepřidá"
Původně opravdu platilo, že se od jejího svátku začala krátit noc. Její svátek připadal dříve na 23.prosince. Za tu dlouhou dobu se ale změnil kalendář, takže dnes tato pranostika tak úplně neplatí a nejdelší noci se dočkáme 23.prosince. Pak už zase bude den delší a noc kratší.

21.12. VYCHÁZKY DO PŘÍRODY Abychom dopřáli krásné Vánoce i zvířátkům, vydáme se do přírody a nazdobíme jim stromeček dobrotami.

21.12. "ZŠ Pozlovice hledá talenty" Nejprve se žáci musí probojovat třídním kolem. Ten, kdo se dostane do kola školního, bude předvádět svůj talent před velkým obecenstvem a přihlížející porotou. Držíme pěsti a těšíme se na zajímavá vystoupení!

22.12. VÁNOČNÍ BESÍDKY U stromečku si společně rozdáme dárečky, zazpíváme si koledy a naladíme se na Vánoce.

23.12. ZAČÍNAJÍ VÁNOČNÍ PRÁZDNINY!!!

24.12. ŠTĚDRÝ DEN
Všichni se těšíme, až se potkáme s celou rodinou u jednoho stolu,  zazpíváme si koledy a pod stromečkem najdeme spoustu dárečků.

25.12. 1. SVÁTEK VÁNOČNÍ

26.12. 2. SVÁTEK VÁNOČNÍ

31.12. SILVESTR
Oslavíme vstup no roku 2011!!!
        
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one